500 084 021 recepcja@hotelporto.pl

Konferencje

Hotel Porto*** położony jest w centralnej Polsce, tuż przy trasie DK1, co stanowi idealną lokalizację do organizacji wszelkiego eventów,  Obiekt oddaje do użytku 1000m2 o unikalnym ultra nowoczesnym designu. powierzchni konferencyjnej, wyposażonej w nowoczesny sprzęt audiowizualny, 72 komfortowe pokoje hotelowe.
Obiekt obsługuje kameralne spotkania biznesowe oraz duże konferencje i wystawne bankiety do 400 osób.
Posiadamy również bogate doświadczenie w świadczeniu usług cateringowych

WIEŻA BALONOWA – JEDYNA W POLSCE
Szukasz niebanalnej atrakcji dla Gości Twojego przyjęcia?
Świetnie się składa – mamy jedyną w Polsce i najwyższą na świecie wieżę balonową, która umożliwia lot na wysokość 60 m! Atrakcja odpowiednia dla każdej grupy wiekowej, wymaga jedynie odrobiny odwagi.
Kosz balonu może jednocześnie zabrać 12 osób.
To co, lecisz?!

POKOJE
Hotel oddaje do Państwa dyspozycji 72 komfortowe, nowoczesne pokoje. Wszystkie wyposażone w bezpłatny, bezprzewodowy Internet, telewizor LCD, klimatyzację z ręczną regulacją oraz biurko do pracy.
Pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych dostępne są na życzenie.

ZDROWIE I FITNESS
Hotel zaprasza gości do sali fitness wyposażonej w profesjonalne przyrządy do ćwiczeń i urządzenia typu cardio. Dla większego relaksu zachęcamy do skorzystania z sauny parowej.

RESTAURACJA PORTOFINE
Restauracja hotelowa Portofine  polskie potrawy oraz międzynarodowe smaki przygotowane w nowoczesnym stylu. Restauracja co rano wita Gości
pysznym i zdrowym śniadaniem w formie bufetu serwowanym w przestronnym wnętrzu.


ATRAKCJE – CO NAS WYRÓŻNIA?
Pokaz laserowy - show w trakcie wydarzenia
Unikalny design
Otoczenie- piękny, przestronny ogród
Wycieczki kajakowe / narciarskie
Na Twoje życzenie zorganizujemy wycieczkę z instruktorem dla Twojej grupy:

Fani wodnych atrakcji zachwycą się spływami kajakowymi po Widawce i Warcie. Warto podziwiać naturę znad tafli wody, tym bardziej, że obie rzeki  znajdują się na terenie Parku Krajobrazowego.

Natomiast osoby ceniące relaks na łonie natury zregenerują się nad zalewem Sulmierzyce, z możliwością odbycia szkolenia z zakresu nauki pływania skuterem wodnym i katamaranem.

Zimą proponujemy wycieczki zorganizowane na mieszcząca się na terenie Powiatu Radomszczańskiego Górę Kamieńsk mająca 386 m n.p.m. jako jedyna taka alternatywa dla miłośników białego szaleństwa w środkowej Polsce! Główna trasa ma długość 760 metrów i jej szerokość waha się od 30 do 150m a różnica wzniesień to 123m. Cały stok jest oświetlony, sztuczni naśnieżany.


W obiekcie znajduje się pierwsze Centrum Promocji Miasta Radomsko, mające na celu promocję lokalnej i regionalnej gospdarki turystycznej.
W centrum organizowane są wystawy tematyczne dotyczące dwóch zasadniczych obszarów - historii i specyfiki miasta Radomska na przestrzeni ostatnich stuleci. Wykwalifikowany personel organizuje dla chętnych wycieczki po powiecie radomszczańskim m.in. na Górę Kamieńsk, spływy kajakowe, czy Zalew Cieszanowice.


Przy centrum powstała jedyna w Polsce innowacyjna atrakcja - 60m wieża balonowa, która unosi pasażerów na wysokość 45m, by mogli podziwiać zapiuerający dech w piersiach panoramiczny widok na panoramę miasta. Atrakcja odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych.